Známe vítěze Národní ceny absolventských prací pro rok 2012

Kategorie:
People Management Forum spolu s Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD ČR) a serverem Edumenu.cz potřetí ocenili Národní cenou absolventských prací nejlepší absolventské práce z oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů. Slavnostní vyhlášení finalistů a vítězů proběhlo dne 30. října 2012 od 13.00 do 16.00 v prostorách Microsoft Česká republika a.s., BB Centrum – budova Alfa, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4.

Do finále třetího ročníku se probojovalo celkem jedenáct absolventských prací studentů ze šesti škol: Masarykovy Univerzity v Brně, Univerzity Jana Amose Komenského v Praze, Univerzity Karlovy, Univerzity Palackého v Olomouci, Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Vysoké školy ekonomické v Praze.

První místo v kategorii bakalářských prací obsadila Adéla Šagátová z filozofické fakulty Univerzity Karlovy a v kategorii magisterských prací se na prvním místě umístila absolventka Masarykovy Univerzity Kateřina Mynářová.

Samotnému vyhlášení předcházely přednášky a workshopy na horké téma HR Business Partnerství, které byly perfektně připraveny samotným hostitelem, společností Microsoft Česká republika a.s.

Úspěch celé aktivity výrazně podpořili partneři, kteří svými cenami ještě více motivovali studenty k soutěži. Věcné ceny pro finalisty v podobě odborné literatury, pobytů v různých zařízeních, stínování manažerů atd. poskytly společnosti: AIVD ČR, Edumenu, DHL Supply Chain s.r.o., Hotel Holiday Inn Brno a Park Holiday Hotel, Praha. Poděkování patří také společnosti Microsoft Česká republika a.s. za přípravu odborného program setkání. Nemenší zásluhu na celé akci měly také spolupracující univerzity a firmy, které studentům poskytly znalosti a konzultaci pro jejich práce.

V současné době již probíhá příprava čtvrtého ročníku NCAP, jehož vyhlášení proběhne na podzim roku 2013, a také přihlašování do ročníku pátého. Firmy i studenti, kteří by se rádi zapojili do dalšího ročníku, mohou informace o přihlášení najít ZDE.

Více informací naleznete v oficiální tiskové zprávě ZDE.